13:23 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

“Salah nuk A�shtA� kA�rcA�nimi i vetA�m i Liverpulit”

MbrojtA�si i RomA�s, Federico Fazio , ka folur pA�r Corriere Della Sera para ndeshjes sA� parA� sA� gjysmA�finales tA� LigA�s sA� KampionA�ve tA� UEFA kundA�r Liverpulit nA� Anfield.

“Salah? Do tA� jetA� njA� sfidA� e madhe, Ne e njohim shumA� mirA� dhe ai na njeh mirA� ,edhe pse ai ishte pjesA� e RomA�s sA� Spalletti-t dhe jo tA� Di Francescos. NA� Liverpool nuk A�shtA� vetA�m Salah , nA�se pA�rqendrohemi vetA�m ta ndalojmA� atA� do tA� bA�nim njA� gabim tA� madh”, tha mbrojtA�si i RomA�s . /IndeksOnline/

Temat: