20:17 / E Hënë, 03 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Samsung kapet ‘mat’, bën postimin në Twitter me Iphone

Kompania Samsung ka bërë një gabim trashanik. Ata janë kapur duke bërë një postim në Tëitter me anë të Iphonit, , transmeton Indeksonline.

Në një postim për Samsung Galaxy Note 9, Tëitter ka detektuar që ky postim është bërë nga një Iphone.

Iphone është rivali i ‘përjetshëm’ i  Samsung dhe njihen si dy kompanitë më të fuqishme në kuadër të telefonave të mençur. /Indeksonline/

Temat: