13:18 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Sanchez niset për në Manchester (Foto)

Alexis Sanchez është nisur drejt Manchesterit.

Sulmuesi kilian ka publikuar një foto ku shihet në areoport afër areoplanit privat, transmeton IndeksOnline.

Sanchez do të largohet nga Arsenali dhe do t’iu bashkohet “Djajve të Kuq”.

Kujtojmë se në marrëveshjen e Sanchezit është futur Mkhytarian i cili poashtu pritet së shpejti të zyrtarizohet si futbollist “topçinj”./IndeksOnline/

Temat: