23:39 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Sëmuret Bebe Rexha, kjo është gjendja e saj

Bebe Rexha është mjaftë e angazhuar me koncert dhe performanca të shumta.

Ajo kohëve të fundit ka udhëtuar në vende të ndryshme të botës duke promovuar albumin e saj të ri ‘Expectations’, shkruan Indeksonline.

Të gjitha këto angazhime kanë bërë që 29 vjeçarja të ndihet e lodhur, derisa përmes disa imazheve në ‘Instagram’, Bebe ka treguar se i është nevojitur edhe ndihma e mjekut për ta kaluar këtë gjendje.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundi ka performuar edhe në shoun e njohur të modës ‘Victoria’s Secret’./Indeksonline/

Temat: