13:23 / E Enjte, 02 Gusht 2018

Shembulli më i bukur në botë, nusja kosovare martohet me të dashurin e saj në karrocë

Valentina Elshani-Tarashaj është shembulli më perfekt i dashurisë së sinqertë dhe të ndershme.

Ajo është martuar dhe jeton shumë e lumtur me të dashurin e saj që nuk mund të ecë dhe lëviz vetëm në karrocë. Por, kjo storie i takon të kaluarës, shkruan Indeksonline.

Çifti jeton në harmoni e dashuri shembullore. Mjafton të shikosh profilin e tyre në rrjetet sociale për të parë në fytyrat e tyre dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Edhe të afërmit që njohin këtë çift tregojnë se janë shembulli më i mirë për dashuri pa interes të përcjellur me plot lumturi./Indeksonline/