12:49 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

“Shihemi”, balada e re e Sabrit Fejzullahut (Video)

Sabri Fejzullahu edhe pas kaq shumë vitesh vazhdon të mbetet si një nga këngëtarët më të dashur dhe më të pëlqyer të publikut shqiptar, shkruan Indeksonline.

Këngëtari ka lansuar edhe projektin e fundit muzikor me titull “Shihemi”, kënga i takon zhanrit baladë, të cilat kanë edhe pika më e fortë e tij./Indeksonline/