17:18 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Shikojeni Rona Nishliun, është kaq e këndshme (Foto)

Ajo është një nga këngëtaret më profesioniste e njëkohësisht edhe më të dashura për publikun shqiptar. Respekti e dashuria ndaj saj u vulos gjatë performancës së saj në Eurovizionin e vitit 2012.

Por, që atëherë Rona Nishliu ka ndryshuar goxha shumë. Ajo tashmë ka flokë më të shkurtra dhe përshtypje akoma më shumë të lë fiziku i saj, shkruan Indeksonline.

Në disa fotografi që i ka publikuar vet këngëtarja, ajo shihet në formë shumë të mirë.

E shfaqur tejet e lumtur, ajo duket për mrekulli./Indeksonline/