22:50 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Shikoni çka bën anglezët për ta shikuar ndeshjën me Kroacinë

Ndeshja mes Kroacisë dhe Anglisë e vlefshme për Ligën e Kombeve ka përfunduar me rezultat të barabartë 0:0.

Përderisa loja është luajtur me dyer të mbyllura, vlen të përmendim se tifozët anglezë kanë shfaqur interesim të madh për ta ndjekur edhe nga jasht, shkruan Indeksonline.

Ata madje kanë janë ngjitur në mal vetëm për të shikuar ndeshjen.

Më poshtë shikoni disa foto:

/Indeksonline/

Temat: