23:03 / E Martë, 15 Tetor 2019

Shkon në gjashtë numri i Kombëtareve që sigurojnë Europianin

Tashmë gjashtë Kombëtare edhe matematikisht e kanë siguruar kualifikimin në kampionatin europian që do të zhvillohet në vitin 2020.

Italisë, Ukrainës, Polonisë, Belgjikës dhe Rusisë sot i bashkohet edhe Spanja.

Ndeshjet e muajit nëntor gjashtë kombëtaret do t’i luajnë vetëm për statistika. /IndeksOnline/