75 Mall Live Search
09:36 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Shkurta dhe Gresa ‘ikin’ nga Kosova, janë nisur për në .. (Foto)

Shkurte Fejza dhe vajza e saj Gresa janë nisur sot për në Gjenevë, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet Gresa Behluli përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social “Facebook”.

Ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet së bashku me nënën e saj, Shkurtën kurse fotografisë ia ka bashkangjitur edhe një shkrim.

“Rrugës për Gjeneve” ka shkruar Gresa.

Ndryshe, Shkurtja dhe Gresa pësuan një aksident javën e kaluar por fatmirësisht shpëtuan pa lëndime./Indeksonline/