13:40 / E Diele, 22 Prill 2018 / indeksADMonline

‘Showa��, projekti i sapo lansuar i Skerdit (Video)

Sapo A�shtA� lansuar projekti muzikor i kA�ngA�tarit tA� suksesshA�m kosovar Skerdi.

KA�nga mban titullin a�?Showa�� dhe vjen me klip, i cili tashmA� publikuar nA� kanalin a�?Youtubea��, shkruan Indeksonline.

PA�r dallim nga kA�nga e fundit e tij a�?Tradhtarea��, kjo kA�ngA� vjen plot ritA�m dhe me ngjyra verore.

MuzikA�n e kA�saj kA�nge e ka bA�rA� BIG BANG, tekstin vet kA�ngA�tari, ndA�rsa videoklipi A�shtA� realizuar nga Max Production./Indeksonline/