07:44 / E Mërkurë, 01 Gusht 2018 / indeksADMonline

Shqiptari që djeg 500-shet dhe ndez zjarrin, arsyeja do të ju befasojë (Video)

Jo gjithkush ka para për të djegur por një person ka vendosur t’i vë flakën një shumë të madhe të parave.

Personi në fjalë ka vendosur që të ndezë zjarrin përmes këtyre parave duke thënë se është më mirë të digjen aty se sa çfarë po bëhet nëpër dasma me para, transmeton Indeksonline.

Momenti i djegies së parave është xhiruar dhe po klikohet shumë në rrjetet sociale./Indeksonline/