16:32 / E Hënë, 26 Mars 2018 / indeksADMonline

Shtatzënë por shumë seksi, kjo është Khloe Kardashian (Foto)

Njëra prej motrave të famshme Kardashian, Khloe Kardashian, është në fund të pritjes së ëmbël.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi me bashkëshortin e saj, ku tregonte edhe shtatzënë, ajo mund të duket shumë seksi, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se dy nga motrat e saj, Kylie dhe Kim janë bërë nëna para disa javëve, ndërkaq shpejt pritet që atyre tu bashkohet edhe Khloe./Indeksonline/