12:04 / E Mërkurë, 08 Gusht 2018 / indeksADMonline

“Si Bugatti” i Gjikos dhe Skerdit, fluturon me klikime (Video)

Dyshja shumë e dashur për publikun, Gjiko dhe Skerdi para tre ditësh kanë publikuar projektin e dytë të përbashkët pas “Faje”.

Kënga me titull “Si Bugatti” po pëlqehet shumë nga publiku, pasi po dëgjohet me të madhe gjithkund, shkruan Indeksonline.

Projekti i publikuar më 5 gusht ka mbledhur gati 1 milion e gjysmë klikime.

Kjo këngë e realizuar nga Redbox entertainment padyshim që do të jetë hiti i radhës së kësaj shtëpie diskografike. /Indeksonline/