17:42 / E Hënë, 09 Korrik 2018 / indeksADMonline

Skuadra e Malmos mbërrin në Kosovë (Foto)

Skuadra e njohur europiane, FC Malmo sapo ka mbërritur në Kosovë.

Faqja zyrtare e klubit suedez ka publikuar një foto ku shihen stafi dhe futbollistët në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”, shkruan IndeksOnline.

Klubi nga Suedia do të luajë nesër ndeshjen e rëndësishme për kualifikimet në Champions League ndaj Dritës.

Kampioni i Kosovës takohet nesër nga ora 20 e 45 në stadiumin “Adem Jashari” Mitrovicë./IndeksOnline/