11:36 / E Mërkurë, 24 Janar 2018

Skuadra kineze zyrtarizon Mascheranon (Foto)

Javier Mascherano edhe zyrtarisht i është bashkuar klubit të Superligës Kineze, Hebei China Fortune, nga gjiganti spanjoll, Barcelona.

“Pas arritjes së marrëveshjes me Barcelonën dhe vetë lojtarin, kapiteni i shquar argjentinas, Mascherano, nga sot është i është bashkuar Hebei China Fortune edhe zyrtarisht”, ka njoftuar klubi kinez./IndeksOnline/

Mos i humb