08:13 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

Sommer Ray vazhdon me pozat provokative! Ja çfarë ka veshur këtë herë (Foto)

Sommer Ray është njëra nga modelet më seksi të “Instagramit”, dhe si e tillë po vazhdon që të ketë me mijëra ndjekës më rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shfaqët gjysmë e zhveshur kurse kërkon nga fansat që ti japin një përshkrim të mirë për këtë fotografi.

Ndryshe, ai që e përshkruan mirë fotografinë e Sommer fiton një “ndjekje” nga ajo.

Sommer, ka më shumë se 17 milion ndjekës në këtë rrjet social dhe publikimet e saj më të shpeshta janë poza provokative teksa bënë fitnes.