15:28 / E Martë, 21 Gusht 2018 / indeksADMonline

Soni Malaj sërish seksi në fustanin e shkurtër

Soni Malaj është njëra nga artistet që pamjen e jashtme e ka pikë të dobët.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ka treguar se për vetën po vazhdon që të kujdeset shumë.

Veshur me një fustan ngjyrë kafe dhe me pika, ajo dukej në formë shumë të mirë.

Ndryshe, Soni këto imazhe e i kishte realizuar në qytetin e bukur të Barcelonës./Indeksonline/

Temat: