19:40 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Sot një ‘bombë’, dikur një fëmijë i ëmbël, Nicki Minaj shpalos imazhe nga fëmijëria

Nicki Minaj numëron dhjetëra hite e bashkëpunime, duke e bërë të jetë mjaftë e kërkuar.

Krahas karrierës artistike muzikore, ajoshquhet edhe si një ‘bombë’ pikërisht për shkak të hireve trupore.

Por, reperja amerikane me rastin e ditëlindjesë saj të 36-të, ka ndarë me fansat e saj në llogarinë Instagram imazhe nga fëmijëriae saj, ku duket një vajzë e ëmbël dhe mjaftë e brishtë.

Ndryshe, ajo së fundmi erdhi me projektinmuzikor ‘Good Form’ që e solli në bashkëpunim me Lil Wayne./Indeksonline/