12:14 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Spice Girls, të ftuara speciale të dasmës mbretërore (Foto)

Nuk është ende e qartë nëse do të ketë ribashkimi të tyre do të bëhet, por grupin e famshëm Spice Girls ka një tjetër lajm për adhuruesit.

Ato janë të ftuar në dasmën mbretërore të Princ Harry dhe Meghan Markle.

Lista zyrtare e e ftesave është ende nuk është bërë e ditur por duket se në 19 maj pritet  që të ftuara të jenë pikërisht vajzat e “Spice Girls”

Një gjë të tillë e ka zbuluar anëtarja e grupit Mel B, gjatë intervistës në talk show amerikan “The Real”. Ajo tha se ftesat u janë dërguar personalisht nga princ Harry.

Image result for spice girls

E pyetur për detaje të tjera, anëtarja e grupit u përgjigj: “Nuk flas më se kam zbuluar shumë edhe kaq”.

Sipas mediave në martesën mbretërore mund të jetë edhe këngëtari Ed Sheeran, i cili edhe do të performoj për dëshirën e çiftit./Indeksonline/