09:43 / E Diele, 02 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Tayna e hershme, video provokuese me mëngjes

Artistja e re Tayna duket se është person që zgjohet herët dhe me shumë energji.

Kjo pasi që në mëngjesin e sotëm ajo ka publikuar një fotografi dhe një video provokuese nga banjo, transmeton Indeksonline.

Në fotografin e postuar ajo vë në pah të pasmet e saja, kurse në video gjoksin bombastik.

Tayna këtë vit ishte sensacion në muzikë, ku shumë shpejtë po arrin majat muzikore. Së fundmi ajo publikoi këngën “Pow Pow” që u pëlqye nga publiku./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

I be with street bitches hitta you can not fool me

A post shared by Tayna (@tayna) on

Temat: