19:57 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Të tjerat tregojnë tulat në plazh, Luana bën muskujt në palestër (Foto)

Derisa shumica sot kanë preferuar plazhin, por dhe dreka pranë bregdetit, prezantuesja shqiptare Luana Vjollca ka zgjedhur të relaksohet në palestër, shkruan Indeksonline.


Biondina seksi ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi, teksa duket si gjithmonë në top formë, duke pozuar në pasqyrë ajo ka shkruar: Shiko në pasqyrë, kjo është gara juaj!
Ndryshe Luana javë më parë ka paralajmëruar që shumë shpejtë pritet të vij me një projekt televiziv të ri./Indeksonline/

Temat: