09:55 / E Enjte, 01 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Tentojnë të vjedhin një lokal, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Ferizaj, të cilët janë kapur në një lokal, duke tentuar të vjedhin.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, kanë tentuar të kryen vjedhje në lokalin e tij. Të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport të policisë. /Indeksonline/

 

Temat: