15:01 / E Martë, 13 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Tërmeti dridhë Shkodrën me rrethinë

Nje tërmet i fortë ka shkundur qytetin e Shkodres. Tërmeti ka rënë rreth orës 14:50 në Shkodër si dhe është ndjerë në Pukë dhe në Lezhë, por edhe në qytete te tjera përreth, ndërkohe qe nje natë me parë një tjetër ka qenë në Malesine e Madhe.

Fillimisht nuk raportohet për dëme ndërsa epiqendra ka qenë në Ulqin, 5.1 ballë.

Temat: