14:26 / E Diele, 21 Janar 2018 / indeksADMonline

Tre pikë të “arta” për Napolin (Video)

Skuadra e Napolit ka vazhduar me fitore në xhiron e 21-të të Serie A.

Klubi napolitan mposhti me rezultat minimal 1 me 0 ekipin e Atalantas, shkruan IndeksOnline.

Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Mertens në minutën e 65’të.

Kujtojmë se në këtë ndeshje luajtën dy shqiptarë: Etrit Berisha (Atalanta) dhe Elseid Hysaj (Napoli).

Me këtë fitore Napoli vazhdon kryesimin me 54 pikë, katër më shumë se pozita e dytë Juventus (50)./IndeksOnline/

Temat: