15:45 / E Premte, 14 Shtator 2018

Trupin e Taynas e ëndërrojnë të gjitha femrat

Reperja Tayna është sensacioni i këtij viti në botën e muzikës shqiptare. Me vetëm tre këngë po arrin t’i mbush diskotekat shqiptare, transmeton Indeksonline.

Por ajo nuk është e njohur vetëm për muzikë. Tayna ka marrë vëmendje gjithashtu edhe trupin e formësuar që do ta donin ta dëshironin të gjitha femrat.

Edhe në postimin e fundit Tayna vë në pah format trupore dhe stilin e veshjes, ku duket se reperja ka shije mjaftë të mirë në përzgjedhje të rrobave.

Tayna së fundmi publikoj këngën “Fake” që u pëlqye mjaftë shumë nga publiku. Ajo së shpejti do të vijë me një projekt tjetër./Indeksonline/

Temat: