12:39 / E Enjte, 29 Nëntor 2018 / indeksADMonline

U nda nga Seldi, Mimoza tregon sa e lumtur është

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra u ndan para pak muajsh për shkak të problemeve që kishin.

Por, së fundi ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e thjeshtë dhe në dispinim të mirë.

“Ji e lumtur” ka shkruar Mimoza në këto imazhe.

Ndryshe, çifti nuk ka dhënë ende detaje rreth ndarjes ndonëse Mimoza ka pranuar se tashmë nuk janë në lidhje./indeksonline/