19:28 / E Mërkurë, 01 Gusht 2018 / indeksADMonline

UEFA Europaligë: Zhegrova nuk e lë me një gol, shënon të dytin nga gjuajtja e lirë (Video)

Edon Zhegrova ka shënuar një tjetër gol në UEFA Europa League.

Mesfushori i Kombëtares së Kosovës ka shënuar golin e dytë personal dhe të katërtin për Genk, për rezultatin 4-1 ndaj FC Fola, shkruan IndeksOnline.

Zhegrova shënoi në minutën e 63’të nga gjuajtja e lirë.

Kosovari në këtë takim shënoi edhe golin e parë në këtë takim si dhe bëri një asistim në minutën e 59’të./IndeksOnline/