16:06 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Ushtria shpëton vozitësit nga bora në Spanjë

Ushtria e Spanjës është e angazhuar të shpëtojë vozitësit e ngujuar në makinat në borë, e cila ka goditur pjesë të mëdha të Spanjës.

Mediat lokale raportojnë se janë qindra automjete të ngujuara në pjesët veriore dhe qendrore të vendit gjatë vikendit.