16:41 / E Shtunë, 29 Shtator 2018 / indeksADMonline

Valdrin Sahiti feston përvjetorin e martesës, Edita publikon fotografi të papara nga dasma

Pikërisht sot një vit çifti i njohur, Valdrin Sahiti dhe Editë Ramadani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre.

Larg mediave, pa mysafirë të shumtë, vetëm me shoqërinë e tyre të ngushtë, dyshja u martuan në Las Vegas.

Çifti sot festojnë përvjetorin, e në këtë datë të veçantë, është Edita ajo ka uruar bashkëshortin e saj, ndërsa ka publikuar edhe fotografi të papara nga ceremonia e dasmës.

Ndryshe ata janë bërë tashmë prindër të një vajze, Bella-s./Indeksonline/