11:10 / E Mërkurë, 18 Korrik 2018 / indeksADMonline

Vdes bashkëshortja e Fehmi Aganit

Bashkëshortja e veprimtarit të shquar dhe nënkryetarit të LDK-së, Fehmi Agani, Sadija, ka ndërruar jetë sot në orët e hershme të mëngjesit.

Lajmin e ka bërë publik djali I Fehmi dhe Sajdie, Mentor Agani.

“Lajmëroj të gjithë miqtë që sot në orët e hershme të mëngjesit vdiq nena ime Sadije Agani”, shkroi Mentori në llogarinë e tij në “Facebook”.

Kurse, varrimi i saj behet sot (18.07.2018) në orën 17:00, në varrezat e qytetit në Prishtinë./Indeksonline/

Image may contain: one or more people, glasses, outdoor and close-up