16:26 / E Premte, 01 Qershor 2018

Vdes vajza 9 mujashe që u sulmua nga një Pit Bull (Foto)

E vogla, Liana Valiano ishte te shtëpia e gjyshes së saj kur u sulmua nga një qen i racës Pit Bull.

Liana ishte në një karrige të vogël në oborr kur papritmas një qen Pit Pull e sulmoj të voglën duke e lënë të vdekur.

Ngjarja ka ndodhur në Miarmar të Floridës, pikërisht në shtëpinë e gjyshes së vajzës.

The home in Miramar, Florida where the attack took place

Kjo e fundit në momentin kur ka ndodhur ngjarja ka telefonuar prindërit e vogëlushes, duke u thënë se diçka e tmerrshme ka ndodhur.

Ambulanca dhe policia kanë arritur për pak minuta por Liana atëherë vetëm se kishte ndërruar jetë./Indeksonline/

Liana's mother Brenda Villasin, 24, was distraught at her daughter's deathBrenda said she did not blame the breed of dog, a pit bull, for the attack

Temat: