19:07 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Vesa Luma me fjalë dashurie e uron bashkëshortin për ditëlindje (Foto)

Këngëtarja kosovare Vesa Luma me fjalë dashurie ka uruar bashkëshortin e saj, reperin Big Basta në ditën e lindjes së tij.

Vesa ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për babain e djalit të saj, status ky i postuar në llogarinë e saj Instagram.

Ky është statusi i plotë:

Dashuria ime @bigbastaofficial ka ditelindjen sot! Do kisha thene aq shume gjera per ty sot..por po i zgjedh ate qe sigurt i di ..: Kam pas shume fat te te kem ty “ gjysmen” time. Ty,qe cdo sfide e tejkalon aq lehtesisht me deshiren me te madhe qe ne te tre te jetojme ne harmoni dhe dashuri pa limit..Ty,qe je aq i guximshem qe te jesh gjithmone i pari qe hedh hapa drejt se ardhmes..Ty qe dashuron pa kushte ,dhe jeton ne maximum cdo moment! Me ty jeta eshte nje aventure aq e bukur qe nuk dua ta ndal asnjehere! Liani eshte me fat qe ka nje baba shembull! Te duam me se shumti ❤