20:18 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018

Veseli i bindur: Të mërkurën kalon demarkacioni, nga dhjetori lëvizim të lirë (Video)

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka ritheksuar se Demarkacioni do të ratifikohet këtë të mërkure.

Për të ardhur deri tek një konsensus Veselit dhe partive shqiptare në parlament, pa Vetëvendosjen, iu deshën 3 ditë takime e diskutime.