08:16 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018

Veshja e çuditshme e Rita Orës ia thekson linjat ‘perfekte’

Këngëtarja shqiptare Rita Ora përveç zërit njihet edhe për linjat e saj të mrekullueshme trupore.

28 vjeçarja rëndësi të madhe i kushton dukjes dhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, shkruan Indeksonline.

Rita së fundi ka performuar këngët nga albumi i saj në Los Angjelos, ndërsa dukja e saj ishte ajo që morri vëmendjen më të madhe.

Me një kostum dyngjyrësh, Rita u kujdes që të theksonte format e saj mahnitëse të trupit./Indeksonline/

Temat: