17:37 / E Shtunë, 01 Shtator 2018 / indeksADMonline

Vikendi relaksues i Erës, vjen e mahnitshme në bikini

Era Istrefi vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Krahas sukseseve që po shënon dita-ditës, ajo komentohet jashtëzakonisht shumë për paraqitjet e saj skenike dhe përditshmërinë e saj.


Ylli kosovar vikendin ia ka dedikuar krejtësisht vetes. Ajo ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi ku tregon se po argëtohet në një pishinë.

Me bikini bardhë dhe zi Era duket fantastike, teksa duket dhe e ëmbël dhe me stil si gjithmonë./Indeksonline/