22:53 / E Martë, 11 Shtator 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro e tepron, me make up në palestër

Viola Spiro shquhet si një nga femrat më atraktive shqiptare.

Ëmbëlsia dhe trupi janë tiparet që e karakterizojnë biondinën simpatike.

Prezantuesja shpesh ka treguar që kujdeset tej mase për linjat trupore, ku është shfaqur sportive të dielave.

Megjithatë prezantuesja e sportit, kësaj radhe vjen nga palestra, por ajo që vërehet është grimi në fytyrën e saj./Indeksonline/