15:59 / E Mërkurë, 26 Shtator 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro në fokus gjoksin!

Prezantuesja e njohur, Viola Spiro është shfaqur sërish goxha seksi në imazhet e reja.

Ato i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë provokuese dhe seksi e veshur në të zeza dhe pantallona farmerke.

Prezantuesja dukej shumë e bukur po fokusi kryesor binte mbi gjoksin e saj.

Ndryshe, Viola pamjen e saj e kishte kompletuar me një palë syze./Indeksonline/

 

 

 

 

Temat: