13:31 / E Shtunë, 07 Korrik 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro përmes imazheve në bikini tregon trupin e hollë (Foto)

 Viola Spiro është njëra nga prezantueset e njohura shqiptare, e cila komentohet jo vetëm për profesionin por edhe pamjen.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet vetëm në bikini të kuqe dhe pantallona të shkurta.

Viola dukej në formë shumë të mirë fizike, teksa kishte ekspozuar trupin e hollë./Indeksonline/

Temat: