14:05 / E Mërkurë, 27 Qershor 2018 / indeksADMonline

Viola Spiro shijon ditët me diell, duket goxha në formë (Foto)

Prezantuesja e njohur, Viola Spiro nuk i kursen fare pozat e saj.

Disa të tilla i ka publikuar sot edhe në rrjetin social “Instagram”, prej nga e shohim veshur me pantallona të shkurta dhe këmishë ngjyrë të bardh. Të gjitha këto i kishte kombinuar me atlete dhe çantë ngjyrë kafe.

Ndryshe, Viola përveç pamjes dhe profesionit, komentohet shumë edhe për jetën private e cila nuk është edhe aq e qetë./Indeksonline/

Temat: