23:48 / E Hënë, 30 Prill 2018

Wow! Agnesa Vuthaj di të tregohet kaq joshëse (Foto)

Jo shpeshë ka ndodhë që Agnesa Vuthajn ta shohim kaq tërheqëse sa sot.

Ajo duke marrë një pozitë seksi, ka pyetur ndjekësit e saj diçka.

“Mendimi për mua a të mban zgjuar natën?”, ka shkruar bukuroshja në mbishkrimin e fotos së publikuar në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Indeksonline.

Me një shikim seksi dhe me buzët e kuqe, Agnesa duket mjaft joshëse./Indeksonline/