10:31 / E Shtunë, 12 Maj 2018

Xhensila përplot 1 milionë ndjekës në “Instagram”, feston në mënyrë kaq të veçantë (Foto)

Xhensila Myrtezaj para pak ditësh arriti të grumbulloj në llogarinë e saj në “Instagram” përplot 1 milonë ndjekës.

Kurse një suksese të tillë, ajo e ka ndarë edhe po në këtë rrjet social përmes fotografive. Ku shohim lule dhe ëmbëlsira.

“Faleminderit ndjekësve dhe fansave” ka shkruar Xhensila./Indeksonline/