19:26 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bes Kallaku dhe Dani publikojnë duetin ‘O Bir’

Aktori dhe humoristi shqiptar Bes Kallaku po vazhdon karrierën e tij artistike edhe si këngëtar.

Ai ka zgjedhur që përmes bashkëpunimeve të bëhet pjesë e skenës muzikore.

Kallaku sot ka publikuar duetin e tij të ri, kësaj radhe ai ka bashkuar forcat me këngëtarin kosovar, Ramadan Kransiqin- Danin.

Kënga mban titullin ‘O bir’ dhe tashmë është edhe në kanalin Youtube./Indeksonline/