11:40 / E Hënë, 16 Prill 2018

Xhesika Berberi a�?shkA�lqena�� nA� mes yjeve nA� Kaliforni (Foto)

PA�rveA� emrave tA� famshA�m qA� po marrin pjesA� nA� Festivalin e Artit dhe MuzikA�s a�?Coachellaa�� nA� Kaliforni, pjesA� e kA�tij eventi u bA�nA� edhe disa nga tA� famshmit shqiptar qA� jetojnA� nA� AmerikA�, shkruan Indeksonline.


A�shtA� bukuroshja Xhesika Berberi ajo qA� ka shijuar festA�n e mrekullueshme qA� mbahet A�do vit.
Duke iu pA�rshtatur natyrA�s sA� festivalit dhe duke nxjerrA� nA� pah linjat trupore, Xhesika mA� tA� vA�rtetA� duket e mrekullueshme. Teksa bukuroshja ka marrA� pjesA� nA� dy ditA�t e para tA� eventit./Indeksonline/