15:01 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Yllka Kuqi kaq e bukur për 8 mars (Foto)

Yllka Kuqi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty e shohim e bërë gati për të festuar 8 marsin, transmeton Indeksonline.

Me buzët e kuqe dhe me flokët e rregulluara me stilin kaçurrele, ajo dukej shumë në formë dhe e bukur.

Ndryshe, Yllka është njëra nga personazhet më të komentuara përveç muzikës ashtu edhe pamjen./Indeksonline/