08:55 / E Mërkurë, 05 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian publikon fotografi nga viti 1998, ndryshimi i saj është drastik!

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të njohura në botë, sidomos për shkak të skandaleve dhe protagonizmit të saj.

Këtë herë, ajo vjen me një risi, ku në llogarinë e saj në “Instagram” ka publikuar një imazh nga viti 1998.

Ajo dukej shumë më ndryshe, pa grimin e rënduar dhe me flokët e lidhura sikurse fëmijë.

Ndryshe, Kim Kardashian është e martuar me reperin Kanye West dhe ka tre fëmijë./Indeksonline/