14:45 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Zyrtare: Kjo është e ardhmja e Ghoulam

Faouzi Ghoulam ka nënshkruar kontratë të re me Napolin.

Objektivi i shumë klubeve europiane, ka arritur marrëveshje të re me klubin italian, ku do të qëndroj te kjo e fundit deri në vitin 2022.

26-vjeçari i cili po zhvillon një sezon fantastik, ka marrë oferta nga gjigantët si Manchester City, United, Inter dhe Chelsea.

Algjeriani është pjesë e Napolit nga viti 2014, duke bërë kështu 110 pikë./IndeksOnline/