00:19 / E Enjte, 24 Shtator 2020

Zyrtare: Kjo është skuadra e re e Luis Suarezit

Pak minuta më parë, klubi i Barcelonës njoftoj se Luis Suarez është larguar nga Barcelona.

Nuk ka humbur shumë kohë dhe Atletico Madrid ka konfirmuar transferimin e tij, transmeton Indeksonline.

Pas gjashtë vitesh tek ekipi i Barcelonës, Suarez ka ndërruar skuadër.

Gjatë kohës sa ishte tek katalunasit, Suarez arriti të fitoj çdo trofe të mundshëm./Indeksonline/