16:39 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Adelina fotografon burrin e djalin në gjumë

Këngëtarja e famshme e muzikës shqiptare Adelina Ismajli, së fundi ka publikuar një foto mjaft të bukur të Valit dhe djalit të tyre Uliksit.

Ata si duket ngjajnë shumë për qka Adelina ndihet mjaft e ngazëllyer.

Fotoja që ka hedhur ajo ka marr komente mjaft positive edhe nga fansat e këngëtare./orainfo