09:25 / E Premte, 20 Tetor 2017 / indeksADMonline

Rita Ora publikon fragmente nga kënga e re (Video)

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare.

Prishtinasja po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme anembanë planetit të tokës.

Krahas performancave, ajo ka finalizuar edhe projektin më të ri muzikor që do të dal në treg gjatë ditës së nesërme.

Anywhere. Song + Video Out tomorrow at 12PM ❤️

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

Kështu së paku ka konfirmuar Ora përmes llogarisë personale në Instagram teksa ka publikuar edhe fragmente prej këngës.

“Anywhere. Kënga dhe video publikohet nesër në ora 00:00”, ka shkruar Rita në Instagram.

Theksojmë se Ora është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore dhe modës. /Telegrafi/